Daniel

Manažer obchodního oddělení

Daniel nastoupil do EMTC v září roku 2008. Asi se v té době chtěl dostat obchodu „na zoubek“. Jak jinak vysvětlit, že člověk, který vystudoval zubní lékařství, propadl kouzlu obchodu. Během svého působení ve firmě získal ocenění Skokan roku a byl nominován na Manažera roku 2011. Jeho dalšími cíli v EMTC je jednoznačně podílení se na nových projektech a být členem vedení společnosti.

Denisa

Ekonomická asistentka

Skokanka roku 2015. Po poměrně krátké praxi získala Denisa možnost zastávat pozici asistentky ekonomického oddělení, což se ukázalo jako sázka na správnou kartu. Denisa tvrdí, že tato práce jí změnila život, a ačkoliv se její práce může zdát leckdy stereotypní, velmi často se setkává s inspirativními a zajímavými výzvami. „Když jste navíc obklopeni skvělým kolektivem a práce Vás baví, myslím si, že lze jednoznačně hovořit o podstatě spokojenosti.

Michal

Back office manažer

Michal vystudoval Ekonomické lyceum Obchodní akademii Heroldovy sady. V EMTC je více než 6 let a již několikrát obhájil ocenění „skokan roku“. Považuje se za člověka, který jde rád proti obecnému proudu, má rád výzvy a nevzdává se. Své cíle a další působení ve společnosti vidí hlavně v poctivé práci, výsledných efektech a rozvoji svých lidí, protože jak říká: „Růst mých lidí je i můj růst.

Náš tým na cestách…

Dne 28.4.2015 otiskly Hospodářské Noviny dvojstranu o našem projektu Lipa Learning. A jelikož jsme velmi hrdí, tak bychom se s vámi chtěli, o článek, podělit.

Lípo, držíme palce a přejeme mnoho dalších úspěchů...

Více o projektu Lipa Learning se můžete dočíst v článku online verze Hospodářských novin zde

For entrepreneur Tomáš Bárta, the most important discussion about education is, “…if the word ‘education’ is even the proper word. Education seems to connote something passive, boring, annoying, and most of all, not creative,” he says. “The biggest inspiration I had in life was striving for personal development: gaining leadership skills, improving my character, developing my strengths and weaknesses, and trying to perfect my knowledge in multiple areas. And that’s something I am trying to apply in all of my companies. I try to motivate all the people around me to adopt this positive outlook on self-development.”

Celý rozhovor si můžete přečíst na stránkách dailyedventures.com

Štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak.
Přichází spolu s našimi činy..